O nás

Spoločnosť Davis & Morgan a.s. je špecialistom v oblasti podnikateľského poradenstva. Naším cieľom je poskytovať poradenské služby vysokého štandardu za rozumné ceny tak, aby boli naozaj kvalitné služby dostupné pre širší okruh podnikateľských subjektov. Predstavujeme Vám najvýhodnejšie riešenie registračného sídla a virtuálnej kancelárie na Slovensku.
Garancia stability služieb
Najlepšou garanciou dlhodobej stability poskytovaných služieb je výlučné vlastníctvo nehnuteľnosti, v ktorej virtuálne registračné sídlo poskytujeme. Nikto nám nediktuje ceny nájmu, preto budeme vždy ponúkať najlepsí pomer ceny a kvality.
Prehľad o prijatej pošte on-line
Všetky prijaté zásielky budú zaevidované v informačnom systéme, do ktorého budete mať prístup on-line. Už nikdy sa nestane, aby ste zabudli vybaviť úradnú zásielku včas.
Novinka: Teraz sú všetky zásielky dostupné aj na Vašom mobile a tablete!
Najnižšia pravdepodobnosť daňovej kontroly
Pravdepodobnosť daňovej kontroly firmy so sídlom v Bratislave je štatisticky niekoľkokrát nižšia ako firmy so sídlom kdekoľvek inde v SR.
Výhodné ceny bez viazanosti
Ponúkame spoľahlivé služby za najnižšiu cenu na trhu. Bez toho, aby ste sa museli viazať na dlhé obdobie alebo platiť vysoké zálohy.
Prestížna adresa v Starom Meste
Ceny nehnuteľností a ich prenájmu sú najvyššie v centre hlavného mesta. V Starom Meste sídlia najväčšie a najsolventnejšie obchodné spoločnosti na Slovensku. Zaraďte sa medzi úspešných.


Cenník služieb

Galéria

Adresa Vášho sídla

Tallerova 4
811 02 Bratislava - Staré Mesto

Zavolajte nám

02 / 381 050 22
Prac. dni: 9:00 - 16:00
Copyright 2013 - 2024  ©  Davis & Morgan a.s.